Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest

  • 25 m²

Gelegen binnen 7 minuten loopafstand van Église Saint-Étienne-du-Mont de Paris, biedt Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest de nabijheid van verschillende nabijgelegen toeristische attracties.

Gasten van dit appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens.

Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest is uitgerust met zelf-catering voorzieningen zoals koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden.

Dit appartement is op afstand van 4 km van de Eiffeltoren en in de nabijheid van de Notre-Dame van Parijs. De Sacré-Cœurbasiliek is op korte rijafstand van 10 minuten van het appartement verwijderd. Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest bevindt zich op afstand van 2 km van de Tuilerieën. Deze accommodatie ligt niet ver van het treinstation Saint-Michel - Notre-Dame.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest
Apartment Near Notre Dame
Mobiele prijsaanbieding

Apartment Near Notre Dame

232 m van de accommodatie
USD 1116 USD 1004
per nacht
Chic 2-Bedroom Haven
Mobiele prijsaanbieding

Chic 2-Bedroom Haven

9.8
Voortreffelijk 13 beoordelingen
357 m van de accommodatie
USD 1397 USD 1257
per nacht
Seine View 120M2-2Bedrooms
Mobiele prijsaanbieding

Seine View 120M2-2Bedrooms

385 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    19 km

    Treinstations

    Jussieu
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer7510414542354
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest te vinden?
      Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest is in de 4e Arrondissement wijk van Parijs gesitueerd, binnen 4 km afstand van de Eiffeltoren.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest?
      Populaire plekken in de buurt van Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest zijn onder andere de Tuilerieën, de Eiffeltoren, de Sacré-Cœurbasiliek.
    • Hoeveel kost het om bij Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest te verblijven?
      De huurprijs van Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest is €461.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Le Saint-Regis, La Chaumiere en l'Ile restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    19 km

    Treinstations

    Jussieu
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Magnifique Studio Ile Saint Louis - Paris 4 - 2P - Flat-Guest

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten